Bezpečná půjčka Bezpečná nebankovní půjčka - Bezpečná půjčka bez poplatků - Bezpečná online půjčka - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

S námi se nemusíte obávat. Poplatky u naši nebankovní půjčky nejsou. Nám nic předem nebudete platit. Stačí si jen o půjčku požádat. Uvidíte, že nebankovní půjčka bez poplatků existuje.

Mám zájem
Rychlá půjčka Rychlá půjčka bez poplatků - Nebankovní půjčka bez poplatků - Online půjčka bez poplatků - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

Naše půjčka je rychlá. Stačí si jen požádat. Požádejte si o půjčku ihned a zcela zdarma. Nebudete platit žádné poplatky předem. Vyřízení půjčky probíhá přes online žádost.

Mám zájem
Rychlá nebankovní půjčka Rychlá nebankovní půjčka - Rychlá online půjčka - Rychlá půjčka bez poplatků - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

Naše půjčka je opravdu rychlá. Od vyplnění online žádosti o půjčku vás budeme v průběhu chvíle kontaktovat a probereme s vámi všechny vaše možnosti. Pracujeme rychle. Požádejte si o rychlou nebankovní půjčku bez poplatků předem.

Mám zájem
Půjčka na míru Nebankovní půjčka na míru - Nebankovní půjčka na míru - Online půjčka na míru - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

Vypracujeme vám půjčku na míru. Bez poplatků předem a rychle. S naší půjčkou vyřešíte všechny finanční problémy najednou. Požádejte si o nebankovní půjčku na míru ihned a zcela zdarma.

Mám zájem
Mnoho spokojených klientů Spolehlivá nebankovní půjčka - Spolehlivá online půjčka - Spolehlivá rychlá půjčka - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

Máme mnoho spokojených klientů. Díky tomu, že nevyžadujeme od klientů poplatky předem, jsou naši klienti spokojeni. Nebankovní půjčka od nás je bez poplatků předem a taky rychlá. Požádejte si ihned a zdarma.

Mám zájem
Vyplacení exekuce Rychlá půjčka na vyplacení exekuce - Nebankovní půjčka na vyplacení exekuce - Online půjčka na vyplacení exekuce - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka - Povolte si v prohlížeči zobrazování obrázků. Pokud tak neučiníte, nemusíte vidět obsah internetových stránek plnohodnotně!

Dokážeme rychle vyplatit exekuce. Exekuce může být na nemovitosti nebo i na osobě. Každá exekuce se dá vyřešit tak, že se prostě vyplatí. Je vaše nemovitost zatížená exekucí? Vyplatíme ji dříve, než půjde do dražby.

Mám zájem

Kontakt - Bezproblémový úvěr, online úvěr, rychlá půjčka

GSM: +420 773 778 899

Exekuce na nemovitosti?

Exekuce se může vyplatit

Vyplatíme exekuci na nemovitosti ještě před dražbou

Vaši nemovitost vyplatíme z dražby a zachráníme vám bydlení

Zastavení dražby - Dražba nemovitosti - Vyplacení exekuceVyplatit z dražby

Online žádost o půjčku

X
Zpracování osobních údajů

Kdo je správcem vašich osobních údajů a jaké údaje bude zpracovávat?

1. Udělujete souhlas správci osobních údajů - společnosti Easy Money Services s.r.o., sídlem Elišky Krásnohorské 1094/14, 415 01 Teplice, IČ: 034 98 085, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 42574 a berete na vědomí, že další správce vašich osobních údajů - Ing. Lubomír Klosík, místem podnikání V Zátiší 810/1, Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky, IČ: 729 89 980, držitel oprávnění ke zprostředkování spotřebitelského úvěru, (dále jen „správci“, „my“), budou zpracovávat ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“), v rámci formuláře na www.bezproblemovyuver.cz vaše následující osobní údaje: - jméno, příjmení;- telefonní číslo;- adresu trvalého pobytu;- emailovou adresu;- rodné číslo;- druh příjmů;- výši příjmu;- výši zápůjčky;- exekuce ano/ne;- další informace související pro posouzení žádosti o úvěr.
Co se bude s vašimi osobními údaji dít?2. Pokud budeme potřebovat nějaké údaje upřesnit, můžeme využít vaše kontaktní údaje a kontaktovat vás s případnou žádostí o upřesnění vašich osobních údajů.3. Vaše údaje budou po propočítání výše úvěru, které je prováděno Ing. Lubomírem Klosíkem manuálně na základě výše příjmů, hodnoty ručení, případných exekucí (nejedná se tedy o automatizované individuální rozhodování dle čl. 22 Nařízení) a vypracování žádosti o poskytnutí úvěru předány poskytovatelům úvěrů, s čímž také udělujete svůj souhlas.  4. Poskytovatelé úvěrů se stanou samostatnými správci vašich osobních údajů. Na základě jejich pověření vás poté můžeme dále kontaktovat a umožnit vám uzavření smluvního vztahu s poskytovatelem úvěru. 5. Vaše osobní údaje a případně smlouvy, které zprostředkujeme, budeme uchovávat po dobu 10 let, a to z následujících důvodů:- v rámci plnění smlouvy o zprostředkování spotřebitelského úvěru, kterou s Ing. Lubomírem Klosíkem uzavřete, podle čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení bude zpracovávat vaše osobní údaje nezbytné pro umožnění sjednání spotřebitelského úvěru s poskytovatelem úvěru - bez poskytnutí těchto údajů není možné úvěr sjednat;- splnění našich právních povinností, pokud nám nějaká taková povinnost vznikne, což nám přikazuje čl. 6 odst. 1 písm. c) Nařízení;- budoucího případného uplatnění a obrany práv a povinností smluvních stran, což umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení – oprávněný zájem správců;- v ostatních případech (například uchování údajů Easy Money Services s.r.o., předání poskytovatelům úvěru) jsou vaše osobní údaje zpracovány na základě vašeho souhlasu - takové zpracování umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení. 6. Souhlas se zpracováním můžete vzít kdykoliv jakýmkoliv způsobem zpět, stačí nám napsat na email na adresu info@easy-money-services.cz. Vaše osobní údaje odstraníme, ledaže by takové odstranění bylo v rozporu se zákonem nebo našimi oprávněnými zájmy.7. Osobní údaje zpracováváme my, jakožto správci vašich osobních údajů, ke zpracování můžeme využívat také následující zpracovatele nebo třetí strany:- poskytovatele účetních služeb;- poskytovatele webhostingu, Wallis Europe s.r.o.;- Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době nepoužíváme.
Jaká máte práva?8. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte následující práva:- vzít souhlas kdykoliv jakkoliv zpět,- vznést námitku proti zpracování na základě oprávněného zájmu na adresu info@easy-money-services.cz, nebo Easy money services s.r.o., El. Krásnohorské 1094/14, Teplice 415 01, - požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, výmaz provedeme, pokud to nebude v rozporu s platnými právními předpisy nebo našimi oprávněnými zájmy,- na přenositelnost údajů, pokud se jedná o automatizované zpracování z důvodu plnění smlouvy nebo souhlasu,- na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s Nařízením,- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.Další informace o správcích + kontakt na správce* Vaše osobní údaje nebudou předávány do třetích zemí mimo EU.* Správci nemají osobu tzv. pověřence.* Správci se dohodli, že je můžete kdykoliv kontaktovat na jednotné e-mailové adrese info@easy-money-services.cz. 

X
souhlas se zpracováním osobních údajů - rozesílání e-mailů - GDPR

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zasílání obchodních sdělení a novinek z oblasti finančních služeb.
Děkujeme za Váš zájem o zasílání novinek a obchodních sdělení týkajících se finančních služeb! Abychom Vám je ale mohli zasílat, potřebujeme k tomu Váš souhlas.
Osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“).

Kdo Vám bude psát?
My, jakožto společnost Easy Money Services s.r.o., sídlem Elišky Krásnohorské 1094/14, 415 01 Teplice, IČ: 034 98 085, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 42574 (dále jen „my“).

Co Vám budeme psát a proč?
Posílat Vám budeme zajímavosti a nabídky na finanční služby, které poskytujeme my nebo naši partneři, poskytovatelé finančních služeb. Zasílat Vám je budeme však jenom my, pokud by Vám chtěl poskytovatel finančních služeb zaslat svou nabídku sám, je na něm, aby si Váš souhlas získal.
Abychom Vám je mohli posílat, potřebujeme k tomu Vaši e-mailovou adresu, kterou nám tímto sdělujete a zároveň tím souhlasíte, že ji budeme používat podle těchto pravidel.
E-mailovou adresu si uložíme na 3 roky.

Co když už si nebudete přát zasílat obchodní sdělení?
Na to máte plné právo. Zasílání obchodních sdělení můžete kdykoliv zrušit, a to zasláním e-mailu na info@easy-money-services.cz nebo proklikem na odkaz v e-mailech, které Vám zasíláme. Krom toho, že Vám přestaneme psát, tak Vaši e-mailovou adresu také smažeme z naší databáze.

Kdo nám s tím vším může pomáhat?
Jelikož máme každý jen dvě ruce, potřebujeme občas i my pomocnou ruku, aby k Vám naše zprávy doletěly. Tuhle pomoc nám zajišťují tito lidé a společnosti:
* Naši účetní;
* Poskytovatel webhostingu a správce databáze, společnost Wallis Europe s.r.o.

A jaká máte práva?
Především nám kdykoliv dát zpětnou vazbu, když se vám nebude něco líbit, třeba jak často píšeme a podobně.
Krom toho máte ale ještě tato práva:
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
- na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů,
- na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením.

 

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčka pro každého - Online půjčka pro každého - Rychlá nebankovní půjčka pro každého
Nebankovní půjčka pro každého

Naše půjčka je pro každého. Každý problém má své řešení. Požádejte si u nás o půjčku i vy a uvidíte, že s námi se najde řešení pro každého. Půjčka může být k dispozici do 24 hodin.

Mám zájem

Online půjčka bez poplatků

Online půjčka pro každého - Rychlá nebankovní půjčka pro každého - Nebankovní půjčka pro každého
Online půjčka bez poplatků

S naší půjčkou nebudete ztrácet čas. Požádat si můžete online, vyřízení a vyplacení půjčky probíhá také online. Bez nutnosti někam chodit. Požádejte si o online půjčku ihned a zdarma.

Mám zájem

Půjčka do 24 hodin

Rychlá půjčka do 24 hodin - Nebankovní půjčka do 24 hodin - Online půjčka do 24 hodin
Půjčka do 24 hodin

Požádejte si o naši nebankovní půjčku. Naše nebankovní půjčka je tak rychlá, že od podpisu smlouvy o půjčce máte peníze k dispozici do 24 hodin. Hlavně bez poplatků předem. Naše nebankovní půjčka do 24 hodin je bez poplatků předem.

Mám zájem

Created by Wallis Media

© 2016 - 2020 Wallis Europe s.r.o.